Digitální tisk

Profesionální digitální tisk

Ať už potřebujete vytisknout cokoliv pro vaše podnikání nebo osobní účely, jsme tady pro vás. Nabízíme vám digitální tisk barevný i černobílý, jednostranný i oboustranný. Provádíme také digitální velkoformátový tisk, který je určen pro tisk rozměrných produktů. Takových, které nejdou vytisknout běžnými tiskovými stroji. Touto technologií je možné tisknout produkty větší než jeden metr na šířku.

Vyrábíme různé tiskoviny a tiskneme na různé materiály, jako je papír, karton, plastová fólie nebo samolepicí fólie. Provádíme personalizace tiskovin, např. letáků, dárkových voucherů nebo pozvánek.

Každý váš výtisk dokážeme opatřit jménem nebo číslováním. Součástí našich služeb je kvalitní dokončující zpracování včetně knihařských vazeb.

tiskarna | Tiskárna Strážnice

Barevný digitální tisk a kopírování

Černobílý digitální tisk a kopírování

Produkty, které pro vás vyrobíme

Potřebujete něco kvalitně vytisknout?

Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes. Zavolejte nám nebo napište e-mail. Můžete nás také navštívit přímo v naší tiskárně ve Strážnici, kde máme i prodejnu školních a kancelářských potřeb.

Co je digitální tisk?

Digitální tisk je nejmladší tisková technologie, která pro samotný tisk nepotřebuje žádnou tiskovou formu. Výtisk tak vzniká okamžitě z tiskových dat odeslaných z počítače přímo do tiskárny. Digitální tisk je vhodný zejména pro malonákladový tisk.

Velkou výhodou digitálního tisku je rychlost tisku a nízké cenové náklady, které umožňují tisk už od jednoho kusu. Kontrolní nátisk pro vizuální kontrolu tisku lze provést prakticky ihned před samotným tiskem. Pomocí digitálního tisku vám můžeme vytisknout fotografie nebo letáky.

digitalni tisk tiskarna | Tiskárna Strážnice

Výhody digitálního tisku

1

Kontaktujte nás

Zavolejte nám nebo napište e-mail a sdělte nám svou poptávku.

2

Specifikace zakázky

Domluvíme se na detailech a sdělíme přibližný termín vyhotovení.

3

Cenová nabídka

Na základě specifikace pro vás připravíme cenovou nabídku.

4

Výroba zakázky

Po odsouhlasení cenové nabídky zadáme zakázku do výroby.